352015KJT TE CONNECTIVITY
  • More about 352015KJT TE CONNECTIVITY
    352015KJT TE CONNECTIVITY
    352015KJT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352015KJT is described as RES SMD 15K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.