27ESA473MMF50NF TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 27ESA473MMF50NF
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 47K OHM 0.4W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 27ESA473MMF50NF TE CONNECTIVITY
    27ESA473MMF50NF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 27ESA473MMF50NF is described as POT 47K OHM 0.4W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE