27ESA472MMF50NF TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 27ESA472MMF50NF
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 4.7K OHM 0.4W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 27ESA472MMF50NF TE CONNECTIVITY
    27ESA472MMF50NF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 27ESA472MMF50NF is described as POT 4.7K OHM 0.4W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL