27ESA103MMF50NF TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 27ESA103MMF50NF
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 10K OHM 0.4W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 27ESA103MMF50NF TE CONNECTIVITY
    27ESA103MMF50NF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 27ESA103MMF50NF is described as POT 10K OHM 0.4W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE