23ESB222MMF50NF TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 23ESB222MMF50NF
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 2.2K OHM 1/5W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 23ESB222MMF50NF TE CONNECTIVITY
    23ESB222MMF50NF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 23ESB222MMF50NF is described as POT 2.2K OHM 1/5W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"