23ESA474MMF50A TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 23ESA474MMF50A
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 470K OHM 0.4W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 23ESA474MMF50A TE CONNECTIVITY
    23ESA474MMF50A TE CONNECTIVITY
    23ESA474MMF50A is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 23ESA474MMF50A is described as POT 470K OHM 0.4W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE