23ESA472MMF50AF TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 23ESA472MMF50AF
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 4.7K OHM 0.4W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 23ESA472MMF50AF TE CONNECTIVITY
    23ESA472MMF50AF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 23ESA472MMF50AF is described as POT 4.7K OHM 0.4W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"