23ESA224MLA50N TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 23ESA224MLA50N
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 220K OHM 0.4W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 23ESA224MLA50N TE CONNECTIVITY
    23ESA224MLA50N TE CONNECTIVITY
    23ESA224MLA50N is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 23ESA224MLA50N is described as POT 220K OHM 0.4W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE