23ESA223MMF50A TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 23ESA223MMF50A
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 22K OHM 0.4W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 23ESA223MMF50A TE CONNECTIVITY
    23ESA223MMF50A TE CONNECTIVITY
    23ESA223MMF50A is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 23ESA223MMF50A is described as POT 22K OHM 0.4W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"