23ESA222MMF50AF TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 23ESA222MMF50AF
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 2.2K OHM 0.4W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 23ESA222MMF50AF TE CONNECTIVITY
    23ESA222MMF50AF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 23ESA222MMF50AF is described as POT 2.2K OHM 0.4W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP