23ESA222MLA50N TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 23ESA222MLA50N
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 2.2K OHM 0.4W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 23ESA222MLA50N TE CONNECTIVITY
    23ESA222MLA50N TE CONNECTIVITY
    23ESA222MLA50N is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 23ESA222MLA50N is described as POT 2.2K OHM 0.4W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ