23ESA103MMF50NF TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 23ESA103MMF50NF
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 10K OHM 0.4W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 23ESA103MMF50NF TE CONNECTIVITY
    23ESA103MMF50NF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 23ESA103MMF50NF is described as POT 10K OHM 0.4W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK