17PCSA104MC25P TE CONNECTIVITY
  • Part Number: 17PCSA104MC25P
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 100K OHM 1/4W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 17PCSA104MC25P TE CONNECTIVITY
    17PCSA104MC25P TE CONNECTIVITY
    17PCSA104MC25P is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. 17PCSA104MC25P is described as POT 100K OHM 1/4W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"