PXF60-48S15 TDK-Lambda
  • Available: 21
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PXF60-48S15 TDK-Lambda
    PXF60-48S15 TDK-Lambda
    PXF60-48S15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXF60-48S15 is described as DC-DC CONVERTER 15V 4A SGL OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE