PXF4048WS12 TDK-Lambda
  • Available: 59
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PXF4048WS12 TDK-Lambda
    PXF4048WS12 TDK-Lambda
    PXF4048WS12 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXF4048WS12 is described as DC-DC CONVERTERS 12V 3.333A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F