PXE3048S12 TDK-Lambda
  • Available: 20
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PXE3048S12 TDK-Lambda
    PXE3048S12 TDK-Lambda
    PXE3048S12 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXE3048S12 is described as DC-DC CONVERTERS 12V 30W 2.5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V