PXE3024WS12 TDK-Lambda
  • Available: 83
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PXE3024WS12 TDK-Lambda
    PXE3024WS12 TDK-Lambda
    PXE3024WS12 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXE3024WS12 is described as DC-DC CONVERTERS 12V 30W 2.5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.