PXE3024S15 TDK-Lambda
  • Available: 6
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PXE3024S15 TDK-Lambda
    PXE3024S15 TDK-Lambda
    PXE3024S15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXE3024S15 is described as DC-DC CONVERTERS 15V 30W 2.0A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V