PXE3012S3P3 TDK-Lambda
  • Available: 10
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PXE3012S3P3 TDK-Lambda
    PXE3012S3P3 TDK-Lambda
    PXE3012S3P3 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXE3012S3P3 is described as DC-DC CONVERTERS 3.3V 18W 6.0A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD