PXE2024WS15 TDK-Lambda
  • Available: 15
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PXE2024WS15 TDK-Lambda
    PXE2024WS15 TDK-Lambda
    PXE2024WS15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXE2024WS15 is described as DC-DC CONVERTERS 15V 20W 1.33A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.