PXD2048S1P8 TDK-Lambda
  • More about PXD2048S1P8 TDK-Lambda
    PXD2048S1P8 TDK-Lambda
    PXD2048S1P8 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXD2048S1P8 is described as CONVERT DC-DC 1.8V 11W 6A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.