PH150A28024 TDK-Lambda
  • More about PH150A28024 TDK-Lambda
    PH150A28024 TDK-Lambda
    PH150A28024 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PH150A28024 is described as DC/DC CONVERTER 24V 150W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM