PAQ65D485033 TDK-Lambda
  • More about PAQ65D485033 TDK-Lambda
    PAQ65D485033 TDK-Lambda
    PAQ65D485033 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAQ65D485033 is described as DC/DC CONVERTER 5V 3.3V 65W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS