PAH50S48-3.3 TDK-Lambda
  • Available: 3
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PAH50S48-3.3 TDK-Lambda
    PAH50S48-3.3 TDK-Lambda
    PAH50S48-3.3 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH50S48-3.3 is described as CONVERT DC-DC 3.3V 38.6W 11.7A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE