PAH200S48-15 TDK-Lambda
  • More about PAH200S48-15 TDK-Lambda
    PAH200S48-15 TDK-Lambda
    PAH200S48-15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH200S48-15 is described as CONVERT DC-DC 15V 201W 13.4A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.