CC30-4815SRH-E TDK-Lambda
  • More about CC30-4815SRH-E TDK-Lambda
    CC30-4815SRH-E TDK-Lambda
    CC30-4815SRH-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC30-4815SRH-E is described as CONV DC/DC 48V 15V 2A 30W SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V