CC30-4805SRP-E TDK-Lambda
  • More about CC30-4805SRP-E TDK-Lambda
    CC30-4805SRP-E TDK-Lambda
    CC30-4805SRP-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC30-4805SRP-E is described as CONV DC/DC 48V 5V 6A 30W SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM