CC30-4803SRP-E TDK-Lambda
  • More about CC30-4803SRP-E TDK-Lambda
    CC30-4803SRP-E TDK-Lambda
    CC30-4803SRP-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC30-4803SRP-E is described as CONV DC/DC 48V 3.3V 9A 30W SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"