CC30-2412SFP-E TDK-Lambda
  • Available: 71
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC30-2412SFP-E TDK-Lambda
    CC30-2412SFP-E TDK-Lambda
    CC30-2412SFP-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC30-2412SFP-E is described as CONV DC/DC 30W 24V 12V 2.5A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT