CC30-2405SRH-E TDK-Lambda
  • More about CC30-2405SRH-E TDK-Lambda
    CC30-2405SRH-E TDK-Lambda
    CC30-2405SRH-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC30-2405SRH-E is described as CONV DC/DC 24V 5V 6A 30W SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.