CC3-4805SR-E TDK-Lambda
  • Available: 547
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC3-4805SR-E TDK-Lambda
    CC3-4805SR-E TDK-Lambda
    CC3-4805SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC3-4805SR-E is described as CONV DC/DC 3W SNGL 48V 5V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT