CC3-4803SR-E TDK-Lambda
  • Available: 48
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC3-4803SR-E TDK-Lambda
    CC3-4803SR-E TDK-Lambda
    CC3-4803SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC3-4803SR-E is described as CONV DC/DC 2.5W SNG 48V 3.3V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"