CC3-2405SR-E TDK-Lambda
  • Available: 652
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC3-2405SR-E TDK-Lambda
    CC3-2405SR-E TDK-Lambda
    CC3-2405SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC3-2405SR-E is described as CONV DC/DC 3W SNGL 24V 5V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT