CC3-1205SR-E TDK-Lambda
  • Available: 3,387
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC3-1205SR-E TDK-Lambda
    CC3-1205SR-E TDK-Lambda
    CC3-1205SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC3-1205SR-E is described as CONV DC/DC 3W SNGL 12V 5V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM