CC1R5-4812DR-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC1R5-4812DR-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 1.5W DU 48V +-12V SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about CC1R5-4812DR-E TDK-Lambda
    CC1R5-4812DR-E TDK-Lambda
    CC1R5-4812DR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-4812DR-E is described as CONV DC/DC 1.5W DU 48V +-12V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM