CC1R5-2412SR-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC1R5-2412SR-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 1.5W SNGL 24V 12V SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 226
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC1R5-2412SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-2412SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-2412SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-2412SR-E is described as CONV DC/DC 1.5W SNGL 24V 12V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS