CC1R5-1212SR-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC1R5-1212SR-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 1.5W SNGL 12V 12V SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 105
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC1R5-1212SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-1212SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-1212SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-1212SR-E is described as CONV DC/DC 1.5W SNGL 12V 12V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE