CC1R5-1205SR-E TDK-Lambda
  • Available: 1,252
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC1R5-1205SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-1205SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-1205SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-1205SR-E is described as CONV DC/DC 1.5W SNGL 12V 5V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    View
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V