CC1R5-1203SR-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC1R5-1203SR-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 1.5W SNG 12V 3.3V SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 830
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC1R5-1203SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-1203SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-1203SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-1203SR-E is described as CONV DC/DC 1.5W SNG 12V 3.3V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.