CC15-4812SFP-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC15-4812SFP-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 15W 48V 12V 1.25A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 133
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC15-4812SFP-E TDK-Lambda
    CC15-4812SFP-E TDK-Lambda
    CC15-4812SFP-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC15-4812SFP-E is described as CONV DC/DC 15W 48V 12V 1.25A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH