CC15-4812SFH-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC15-4812SFH-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 48V 12V 1.25A 15W PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about CC15-4812SFH-E TDK-Lambda
    CC15-4812SFH-E TDK-Lambda
    CC15-4812SFH-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC15-4812SFH-E is described as CONV DC/DC 48V 12V 1.25A 15W PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE