CC15-4805SFH-E TDK-Lambda
  • More about CC15-4805SFH-E TDK-Lambda
    CC15-4805SFH-E TDK-Lambda
    CC15-4805SFH-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC15-4805SFH-E is described as CONV DC/DC 48V 5V 3A 15W PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.