CC15-4803SRH-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC15-4803SRH-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 48V 3.3V 4.5A 15W SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about CC15-4803SRH-E TDK-Lambda
    CC15-4803SRH-E TDK-Lambda
    CC15-4803SRH-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC15-4803SRH-E is described as CONV DC/DC 48V 3.3V 4.5A 15W SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.