CC15-4803SFP-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC15-4803SFP-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 15W 48V 3.3V 4.5A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 106
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC15-4803SFP-E TDK-Lambda
    CC15-4803SFP-E TDK-Lambda
    CC15-4803SFP-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC15-4803SFP-E is described as CONV DC/DC 15W 48V 3.3V 4.5A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"