CC15-4803SFH-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC15-4803SFH-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 48V 3.3V 4.5A 15W PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about CC15-4803SFH-E TDK-Lambda
    CC15-4803SFH-E TDK-Lambda
    CC15-4803SFH-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC15-4803SFH-E is described as CONV DC/DC 48V 3.3V 4.5A 15W PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"