CC10-4812SF-E TDK-Lambda
  • Available: 162
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC10-4812SF-E TDK-Lambda
    CC10-4812SF-E TDK-Lambda
    CC10-4812SF-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC10-4812SF-E is described as CONV DC/DC 10W SNGL 48V 12V PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.