CC10-4803SF-E TDK-Lambda
  • Available: 118
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC10-4803SF-E TDK-Lambda
    CC10-4803SF-E TDK-Lambda
    CC10-4803SF-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC10-4803SF-E is described as CONV DC/DC 10W SNGL 48V 3.3V PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE