CC10-2403SR-E TDK-Lambda
  • Available: 136
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC10-2403SR-E TDK-Lambda
    CC10-2403SR-E TDK-Lambda
    CC10-2403SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC10-2403SR-E is described as CONV DC/DC 10W SNGL 24V 3.3V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X