CC10-1212DR-E TDK-Lambda
  • Available: 123
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC10-1212DR-E TDK-Lambda
    CC10-1212DR-E TDK-Lambda
    CC10-1212DR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC10-1212DR-E is described as CONV DC/DC 10W DUL 12V +-12V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM