CC10-1203SR-E TDK-Lambda
  • Available: 26
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC10-1203SR-E TDK-Lambda
    CC10-1203SR-E TDK-Lambda
    CC10-1203SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC10-1203SR-E is described as CONV DC/DC 6.6W SNG 12V 3.3V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC